Hakkımızda
TR / EN
Sepetim ( 0 ) Giriş Yap
Giriş Yap/a> Kayıt Ol

HakkımızdaThe Slash, 2015 yılında hayali kurulan , 2019’da da ilk adımı atılarak global bir lüks sokak giyim markası olmak üzere kurgulanan bir markadır.

 

Hayalini kurduğumuz bu yolculuğa güçlü bir tutku ile içimizden geldiği gibi çalışıyoruz.

 

Ürünlerimiz sokak modasının verdiği rahatlık fikrinden ilham alınarak sizi gündelik hayatın yoğunluğundan kurtarmak üzere titizlikle tasarlanmıştır.

 

Güçlü işletme bilgisi ile sınır tanımaz yaratacılığın birleşme noktası olan The Slash ürünleri ile amacımız, geçmişe ve geleceğe takılmaksızın bugünü yaşamak.

 

İçimizden geldiği gibi.

 

Her koleksiyonumuz farklı ve özgün bir hikayesi vardır.

Satın alınan her ürünümüz için TEMA vakfına 1 adet fidan bağışı yapılmaktadır.

Her koleksiyonumuz sadece belirli sayıda üretilmiştir ve tekrar üretilmeyecektir.

 

 

Marka Hikayemiz

 

Glifler tipografi dünyasının gizli kahramanlarıdır. Cümleye anlam kazandırarak temel yapısını oluştururlar ve böylece bir metni yorumlamanıza yardımcı olurlar. Size ne zaman duraklayacağınızı, ne zaman sorgulayacağınızı, ne zaman heyecanlandığını söylerler.

 

Slash işaretinin günümüzdeki virgül olarak kullanılması Fransa'da yaygınlaştı ve burada bir kelimenin devamını işaretlemek için ya da iki satırdaki kelimeleri bağlamak için kullanıldı. 19. ve 20. yüzyıllarda İngiltere ve İrlanda’nın para birimi olarak karşımıza çıkan şilin de bir süre sembol olarak slash ikonunu kullanmıştır.

 

Tarih boyunca farklı coğrafyalarda farklı anlamlarda karşımıza çıkan Slash sembolünün geçmişinden ilham aldık. İlk koleksiyonumuz olan yaşam çiçeğinin mistik büyüsüyle harmanladık. Sokak modasına uygun olarak tasarladık ve içimizden geldiği gibi giyiyoruz.

 

Tarih boyunca Anadolu'dan geçmiş her medeniyet inandığı mucizeler ve hissettiği enerjiler bu topraklara sinmiştir.

 Koleksiyonlarımızda insanlığın ilk yerleşim yeri olan Anadolu'nun enerjisinden ilham alıyoruz. 

 

Geçmişe baktığımızda yüzeysel formların altında 'öz' hep 'bir'dir. Farklı medeniyetlerin egemenlikleri ve dünya şartları doğrultusunda şekil ve isim değiştiren bu enerji aslında hep aynı. Mitolojiler, efsaneler ve inanışlar tarih boyunca insalıkla beraber olmuştur ve bundan sonra da farklılaşarak bizimle beraber olmaya devam edecektir. İsim ve cisim değişebilir, ama bu enerji hep bizimle olacak.

 

Bu izlerden beslenerek üretiyoruz.

The Slash - İçimizden Geldiği Gibi

 

#feeltheslash

 

Basında The Slash

Milliyet
  Hürriyet  

Webrazzi

ModaHayat
 Klass Magazin

  TFF Magazine  

  THOTH Magazine  

 

Satış Noktalarımız

Nişantaşı - Openhaus
Akasya AVM - Design Market
Karaköy - Vitruta
Trendyol
Salezoo
Mahfelle
Brands.ist
The Slash Online