Kargo / Değişim / İade Süreci
TR / EN
Sepetim ( 0 ) Giriş Yap
Giriş Yap/a> Kayıt Ol

KARGO / DEĞİŞİM / İADE SÜRECİ


- Ücretsiz Kargo -

·       Siparişleriniz İstanbul'da bulunan merkezimizden gönderilmektedir.

·       Siparişleriniz kargo firmalarının yoğunluğuna göre Yurtiçi Kargo ya da UPS Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisine işleme alınmaktadır. Paketiniz kargo şirketine teslim edildikten 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir. 

·       Kargo takip numaranız işleme alındıktan sonra siparişte kullanmış olduğunuz mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

 

-  Değişim / İade Şartları -  (14 gün içerisinde değişim / iade hakkı)

·       Değiştirmek / İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, Paketinizin içinde bulunan değişim / iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte formda belirtilen şekilde ücretsiz bizlere geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade edilecek ürünün teslim alındığı günden itibaren 14 gün içerisinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde, faturası ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.

·       Değişim / İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-5 iş günü içerisine tarafınıza bilgi maili gönderilecektir.

·       Farklı bir kargo şirketi ile göndermek istediğiniz taktirde, gönderilen paketlerin ücreti maalesef tarafımızdan karşılanmamaktadır.

 

- Geri ödemeler - 

·       İade ettiğiniz ürün/ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 1-5 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

·       İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 7 iş günü iken banka kartlarında bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

·       Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

Değişim / iade Adresi:

Masko Mobilya Kenti 4-B Blok No:11-13 Başakşehir / İstanbul -  Asortie Mobilya

Daha fazla bilgi için;   customer@theslash.com.tr  

Masko Mobilya Kenti 4-B Blok No:11-13 Başakşehir / İstanbul